Tampere – Lielahti

Tampereella sinua palvelevat Sarankulman ja Lielahden konevuokraamot! Toimipisteiltämme saat uusimmat ja moderneimmat vuokrakoneet sekä aina joustavan paikallisen palvelun!

}

Avoinna

Maanantai - Perjantai
klo 7:00 - 16:30

Osoite

Sellukatu 2, 33400 Tampere

Henkilökunta

Jussi Levonen

Aluemyyntipäällikkö, Lielahti
045 775 0652
jussi.levonen@renta.fi

Taneli Salminen

Aluemyyntipäällikkö, Sarankulma
040 650 9116
taneli.salminen@renta.fi

Joonas Toivonen

Työnjohtaja/myynti, Tampere, Renta Telineet
040 775 4771
joonas.toivonen@renta.fi

Mika Heikkilä

Toimipisteen esimies, Sarankulma
040 130 6414
mika.heikkila@renta.fi

Jaakko Isohanni

Toimipisteen esimies, Lielahti
040 654 2642
jaakko.isohanni@renta.fi

Markus Haga

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 759 1067
sarankulma@renta.fi

Mika Helin

Vuokraamotyöntekijä, Lielahti
040 161 1924
lielahti@renta.fi

Niina Högman

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Mika Kellberg

Vuokraamotyöntekijä
040 161 1924
lielahti@renta.fi

Jussi Matilainen

Huoltomies
045 7750 6051
sarankulma@renta.fi

Eetu Saari

Vuokraamotyöntekijä
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Toimipisteen palvelut

Vuokraamme ammattilaiskäyttöön tarkoitettuja koneita ja laitteita niin yrityksille kuin yksityisille kuluttajille. Kalustomme on luotettavien ja hyvin tunnettujen brändien valmistamia. Kattavasta valikoimastamme löydät niin isot kuin pienetkin koneet ja laitteet.

 

Vuokraamme mm.

  • Henkilönostimia
  • Käsikäyttöisiä rakennuskoneita
  • Maanrakennuskoneita
  • Paineilma- ja louhintakalustoa
  • Sähköistys-, lämmitys- ja kuivauskalustoa
  • Turvallisuuskalustoa
  • Polttoainesäiliöitä