Tampere – Sarankulma

Tampereella sinua palvelevat Sarankulman ja Lielahden konevuokraamot! Toimipisteiltämme saat uusimmat ja moderneimmat vuokrakoneet sekä aina joustavan paikallisen palvelun!

}

Avoinna

Maanantai - Perjantai
klo 7:00 - 16:30

Osoite

Nuutisarankatu 24, 33900 Tampere

Henkilökunta

Taneli Salminen

Aluemyyntipäällikkö, Sarankulma
040 650 9116
taneli.salminen@renta.fi

Jussi Levonen

Aluemyyntipäällikkö, Lielahti
045 775 06052
jussi.levonen@renta.fi

Joonas Toivonen

Työnjohtaja/myynti, Tampere, Renta Telineet
040 775 4771
joonas.toivonen@renta.fi

Mika Heikkilä

Toimipisteen esimies, Sarankulma
040 130 6414
mika.heikkila@renta.fi

Jaakko Isohanni

Toimipisteen esimies, Lielahti
040 654 2642
jaakko.isohanni@renta.fi

Mika Kellberg

Työnjohtaja, työmaapalvelut, Tampere
04578816298
mika.kellberg@renta.fi

Markus Haga

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 759 1067
sarankulma@renta.fi

Niina Högman

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Jere Kakriainen

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 650 9140
sarankulma@renta.fi

Tuomo Rekola

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
045 7750 6056
sarankulma@renta.fi

Eetu Saari

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Toni Hartikainen

Vuokraamotyöntekijä, Lielahti
045 7750 6059
lielahti@renta.fi

Lasse Punkka

Vuokraamotyöntekijä, Lielahti
045 7750 6055
lielahti@renta.fi

Jussi Matilainen

Huoltomies
045 7750 6051
jussi.matilainen@renta.fi

Toimipisteen palvelut

Vuokraamme ammattilaiskäyttöön tarkoitettuja koneita ja laitteita niin yrityksille kuin yksityisille kuluttajille. Kalustomme on luotettavien ja hyvin tunnettujen brändien valmistamia. Kattavasta valikoimastamme löydät niin isot kuin pienetkin koneet ja laitteet.

 

Vuokraamme mm.

  • Henkilönostimia
  • Käsikäyttöisiä rakennuskoneita
  • Maanrakennuskoneita
  • Paineilma- ja louhintakalustoa
  • Sähköistys-, lämmitys- ja kuivauskalustoa
  • Turvallisuuskalustoa
  • Polttoainesäiliöitä

Tutustu valikoimaamme

Vuokraushinnasto 2019

Tulostettava hinnasto

Vuokrausehdot

Vuokrausehdot