Administration

}

Öppet

Måndag–fredag

Adress

Äyritie 12 B, 6. krs, 01510 Vantaa

Bedöm

Personal

Jukka-Pekka Heikkinen

Inköpschef
040 835 6335
jukka-pekka.heikkinen@renta.fi

Nico Tiihonen

Marknadsförings- och kommunikationsexpert
040 777 0922
nico.tiihonen@renta.fi

Samuli Niemi-Hukkala

Innehållsproducent

samuli.niemi-hukkala@renta.fi

Tomi Uuniemi

Myynti -ja projektikoordinaattori
040 087 7717
tomi.uuniemi@renta.fi

Assi Jortikka

Group Controller
040 043 7439
assi.jortikka@renta.com

Viktor Numminen

Junior Group Controller
040 676 6413
viktor.numminen@renta.com

Outi Salo

Pääkirjanpitäjä
040 543 3596
outi.salo@renta.fi

Vili Vasenius

Talousassistentti
045 7750 5134
vili.vasenius@renta.fi

Mia Rainiala

Personalexpert
045 788 16313
mia.rainiala@renta.fi

Pekka Voitto

Fleet manager
040 022 4898
pekka.voitto@renta.fi

Jarmo Niskala

Fleet assistant
040 650 9131
jarmo.niskala@renta.fi

Anne Hardén

Ekonomichef
050 312 2621
anne.harden@renta.fi

Santtu Loimusalo

Controller
040 153 6253
santtu.loimusalo@renta.fi

Juhani Perälä

Aluepäällikkö, Länsi-Suomi
‭040 012 7008
juhani.perala@renta.fi

Kerstin Vungo

Fakturering och reskontror
040 775 2845
kerstin.vungo@renta.fi

Timo Saarela

Aluepäällikkö, Pohjois- ja Itä-Suomi
040 042 3691
timo.saarela@renta.fi

Mikko Mattila

Regionförsäljningschef, Södra Finland
‭050 341 1915
mikko.mattila@renta.fi