Tammerfors – Sarankulma

I Tammerfors betjänas du av maskinuthyrningarna i Sarankulma och Lielax! På våra driftställen får du de nyaste och modernaste hyresmaskinerna och lokal service som alltid är flexibel!

}

Öppet

Måndag–fredag
kl. 7:00–16:30

Adress

Nuutisarankatu 24, 33900 Tampere

Personal

Taneli Salminen

Regionförsäljningschef
040 650 9116
taneli.salminen@renta.fi

Anu Virtanen

Aluemyyntipäällikkö, Sarankulma
045 7750 6060
anu.virtanen@renta.fi

Jussi Levonen

Aluemyyntipäällikkö, Lielahti
045 775 06052
jussi.levonen@renta.fi

Markus Haga

Serviceman
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Mika Kellberg

Uthyrningsanställd
04578816298
mika.kellberg@renta.fi

Eetu Saari

Uthyrningsanställd
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Jussi Matilainen

Uthyrningsanställd
045 7750 6051
jussi.matilainen@renta.fi

Niina Högman

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Jere Kakriainen

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
040 650 9140
sarankulma@renta.fi

Tuomo Rekola

Vuokraamotyöntekijä, Sarankulma
045 7750 6056
sarankulma@renta.fi

Toni Hartikainen

Vuokraamotyöntekijä, Lielahti
045 7750 6057
lielahti@renta.fi

Lasse Punkka

Vuokraamotyöntekijä, Lielahti
045 7750 6055
lielahti@renta.fi

Joonas Toivonen

Arbetsledare/försäljning, Tammerfors, Renta Ställningar
040 775 4771
joonas.toivonen@renta.fi

Mika Heikkilä

Driftställets chef, Sarankulma
040 130 6414
mika.heikkila@renta.fi

Jaakko Isohanni

Driftställets chef, Lielax
040 654 2642
jaakko.isohanni@renta.fi