Uleåborg

Renta Uleåborg är en maskinuthyrning som håller vad den lovar och alltid erbjuder den nyaste och bästa utrustningen för hyra. Hos oss får du alltid flexibel och lokal service – Välkommen!

}

Öppet

Måndag–fredag
kl. 7:00–16:30

Adress

Graniittikuja 1, 90620 Oulu

Kontaktuppgifter

Personal

Ilpo Takkula

Försäljningschef
0400 387 003
ilpo.takkula@renta.fi

Jarkko Ryyppö

Arbetsledare/försäljning, Norra Finland, Renta Ställningar
0400 294 025
jarkko.ryyppo@renta.fi

Juha Murto

Projektipäällikkö / Teollisuus, julkisivut ja sääsuojat, Oulu
040 5115 088
juha.murto@renta.fi

Mika Pasma

Regionförsäljningschef
040 776 7672
mika.pasma@renta.fi

Jouni Varonen

Projektchef, dammkontroll
045 788 163 39
jouni.varonen@renta.fi

Jari Viitanen

Regionförsäljningschef
040 776 7506
jari.viitanen@renta.fi

Ari Tervonen

Driftställets chef
040 650 9101
ari.tervonen@renta.fi

Arto Tervonen

Försäljning, Uleåborg
040 650 9121
arto.tervonen@renta.fi

Klaus Lassila

Ansvarig arbetsledare
040 1392 565
klaus.lassila@renta.fi

Antti Buljugin

Anställd på driftstället
040 650 9100
antti.buljugin@renta.fi

Ville Heikkinen

Anställd på driftstället
040 650 9102
ville.heikkinen@renta.fi