Yhteystiedot

Aidosti valtakunnallisesti. Siellä, missä rakennetaan ja luodaan uutta. Siellä, missä korjataan ja parannetaan olemassa olevaa. Siellä, missä arki on kovaa työtä ja sään piiskaamia päiviä. Siellä, missä sinä olet – sieltä löydät myös meidät.

Paikallinen toimipiste

Espoo

Luoteisrinne 4F, 02270 Espoo
040 1611 911
espoo@renta.fi

Helsinki

Sahaajankatu 3, 00880 Helsinki
040 161 1912
helsinki@renta.fi

Hämeenlinna

Paroistentie 3, 13600 Hämeenlinna
040 161 1921
hameenlinna@renta.fi

Joensuu

Wahlforssinkatu 7-9 80100 Joensuu
040 161 1914
joensuu@renta.fi

Jyväskylä

Kuormaajantie 6, 40320 Jyväskylä
040 1611 910
jyvaskyla@renta.fi

Kajaani

Veistäjänkatu 4, 87400 Kajaani
040 161 1923
kajaani@renta.fi

Kerava

Sarviniitynkatu 4, 04200 Kerava
040 161 1918
kerava@renta.fi

Kokkola

Lekatie 6A, 67800 Kokkola
040 161 1900
kokkola@renta.fi

Kotka

Huumantie 5, 48230 Kotka
040 1611 906
kotka@renta.fi

Kuopio

Leväsentie 23, 70780 Kuopio
040 1611 917
kuopio@renta.fi

Kuusamo

Luomantie 7, 93600 Kuusamo
040 161 1909
kuusamo@renta.fi

Lahti

Kasaajankatu 26, 15150 Lahti
040 161 1916
lahti@renta.fi

Lappeenranta

Mäntysuonkatu 6, 53550 Lappeenranta
040 161 1920
lappeenranta@renta.fi

Mikkeli

Otavankatu 14-16, 50130 Mikkeli
040 161 1904
mikkeli@renta.fi

Oulu

Graniittikuja 1, 90620 Oulu
040 161 1908
oulu@renta.fi

Pori

Satakunnankatu 41, 28130 Pori
040 161 1902
pori@renta.fi

Rovaniemi

Isoaavantie 8, 96320 Rovaniemi
040 161 1907
rovaniemi@renta.fi

Seinäjoki

Runkotie 40, 60100 Seinäjoki
040 161 1903
seinajoki@renta.fi

Tampere – Sarankulma

Nuutisarankatu 24, 33900 Tampere
040 161 1913
sarankulma@renta.fi

Tornio

Verkkotehtaankatu 3 A, 95420 Tornio
040 161 1915
tornio@renta.fi

Turku

Tierankatu 12, 20520 Turku
040 161 1901
turku@renta.fi

Vaasa

Liisanlehdontie 3A, 65380 Vaasa
040 161 1919
vaasa@renta.fi

Vantaa

Tammiston Kauppatie 22, 01510 Vantaa
040 161 1905
vantaa@renta.fi

Ylivieska

Ratakatu 17, 84100 Ylivieska
045 788 16306
ylivieska@renta.fi

Renta Telineet Oy

Haarakaari 44, 04360 Tuusula
020 792 8440
jarno.tuuri@renta.fi

Suomen Työmaapalvelut Oy

Koivukummuntie 4, 01510 Vantaa
040 661 6623
info@stpoy.fi

Työmaatilat

Hiekkakuopantie 3, 04300 Tuusula
020 794 0670
jari.korhonen@renta.fi

Hallinto

Teknobulevardi 3, 01530 Vantaa
info@renta.fi
viestinta@renta.fi

Paikallinen konevuokraamo

Paikalliset asiantuntijamme auttavat sinua mielellään löytämään oikean koneen tai laitteen. Vuokraamme kalustoamme valtakunnallisesti ympäri Suomea!

Muista myös arvostella oma toimipisteesi. Täten pystymme kehittämään palveluamme juuri sinulle sopivaksi!

Sanamme mittaisia, sellaisia me olemme. Luottamuksesi arvoisia ammattilaisia!

Haluatko vuokrata ajasta tai paikasta riippumatta?
Lataa Renta Easy -mobiilisovellus ja hallitset kaiken vuokrakaluston! Voit myös käyttää sovellusta osoitteessa rentaeasy.fi