Yhteystiedot

Aidosti valtakunnallisesti. Siellä, missä rakennetaan ja luodaan uutta. Siellä, missä korjataan ja parannetaan olemassa olevaa. Siellä, missä arki on kovaa työtä ja sään piiskaamia päiviä. Siellä, missä sinä olet – sieltä löydät myös meidät.

Paikallinen toimipiste

Espoo, konevuokraamo

Luoteisrinne 4F, 02270 Espoo
040 1611 911
espoo@renta.fi

Helsinki, konevuokraamo

Sahaajankatu 3, 00880 Helsinki
040 161 1912
helsinki@renta.fi

Joensuu, konevuokraamo

Wahlforssinkatu 7-9, 80100 Joensuu
040 161 1914
joensuu@renta.fi

Jyväskylä, konevuokraamo

Kuormaajantie 6, 40320 Jyväskylä
040 1611 910
jyvaskyla@renta.fi

Kajaani, konevuokraamo

Veistäjänkatu 4, 87400 Kajaani
040 161 1923
kajaani@renta.fi

Kouvola, konevuokraamo

Teollisuuskaari 24, 45740 Kuusankoski
040 161 1925
kouvola@renta.fi

Kuopio, konevuokraamo

Suvannontie 9, 70780 Kuopio, Suomi
040 1611 917
kuopio@renta.fi

Lahti, konevuokraamo

Kasaajankatu 26, 15150 Lahti
040 161 1916
lahti@renta.fi

Lappeenranta, konevuokraamo

Myllymäenkatu 33, 53550 Lappeenranta
040 161 1920
lappeenranta@renta.fi

Mikkeli, konevuokraamo

Otavankatu 14-16, 50130 Mikkeli
040 161 1904
mikkeli@renta.fi

Oulu, konevuokraamo

Graniittikuja 1, 90620 Oulu
040 161 1908
oulu@renta.fi

Pori, konevuokraamo

Satakunnankatu 41, 28130 Pori
040 161 1902
pori@renta.fi

Tornio, konevuokraamo

Verkkotehtaankatu 3 A, 95420 Tornio
040 161 1915
tornio@renta.fi

Turku, konevuokraamo

Tierankatu 12, 20520 Turku
040 161 1901
turku@renta.fi

Vaasa, konevuokraamo

Liisanlehdontie 3A, 65380 Vaasa
040 161 1919
vaasa@renta.fi

Vantaa, konevuokraamo

Tammiston Kauppatie 22, 01510 Vantaa
040 161 1905
vantaa@renta.fi

Renta Telineet Oy

Haarakaari 44, 04360 Tuusula
020 792 8440
jarno.tuuri@renta.fi

Renta Työmaapalvelut

Koivukummuntie 4, 01510 Vantaa, Suomi
040 661 6623
tyomaapalvelut@renta.fi

Renta Työmaatilat

Hiekkakuopantie 3, 04300 Tuusula
020 794 0670
jari.korhonen@renta.fi

Hallinto

Äyritie 12 B, 6. krs, 01510 Vantaa
info@renta.fi
viestinta@renta.fi

Paikallinen konevuokraamo

Paikalliset asiantuntijamme auttavat sinua mielellään löytämään oikean koneen tai laitteen. Vuokraamme kalustoamme valtakunnallisesti ympäri Suomea!

Muista myös arvostella oma toimipisteesi. Täten pystymme kehittämään palveluamme juuri sinulle sopivaksi!

Sanamme mittaisia, sellaisia me olemme. Luottamuksesi arvoisia ammattilaisia!

Haluatko vuokrata ajasta tai paikasta riippumatta?
Lataa Renta Easy -mobiilisovellus ja hallitset kaiken vuokrakaluston! Voit myös käyttää sovellusta osoitteessa rentaeasy.fi